Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany

Wyspa kuchenna

16 Grudnia 2016
Ciekawym trendem w ostatnim czasie stają się wyspy kuchenne, które coraz częściej projektuje się wraz z innymi meblami znajdującymi się w kuchni. Taka wyspa to nic innego jak wolno stojąca szafka z blatem, która umożliwia wygodne przygotowywanie posiłków nawet przez kilka osób jednocześnie. 

Czy warto zdecydować się na połączenie kuchni z salonem?

12 Grudnia 2016
Jednym z popularniejszych w ostatnich latach trendów architektonicznych jest połączenie kuchni z salonem lub pokojem dziennym. Część nowych mieszkań jest od razu w ten sposób zaprojektowana, jednak również w przypadku starszych lokali wiele osób decyduje się na wyburzenie ścianki dzielącej te dwa pomieszczenia.

Ogrody wertykalne nowoczesne połączenie architektury z zielenią

10 Grudnia 2016
Nasze życie staje się coraz bardziej stresujące i – szczególnie w miastach – coraz dalsze od przyrody i naturalnej zieleni. Jednak kontakt z naturą i roślinami ma działanie uspokajające i pozytywnie działa na nasze samopoczucie. Dlatego nowoczesne rozwiązania architektoniczne starają się uwzględniać ten element w swoich projektach i dbać o to, by nawet w projektach budynków realizowanych w miastach znalazło się sporo elementów zieleni, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. 

Cegła klinkierowa naturalny produkt wykorzystywany w budownictwie

9 Grudnia 2016
Cegły klinkierowe są naturalnym produktem powstałym z mieszanki gliny i piasku, która po wyrobieniu i uformowaniu zostaje wypalona w temperaturze powyżej 1000°C, dzięki czemu staje się wolna od alergenów i odporna na rozwój grzybów. Tego typu cegły są bardzo trwałe i wytrzymałe, a także odporne na działanie mrozu i innych czynników atmosferycznych, dzięki temu budynki z nich wznoszone mają bardzo długą żywotność.

Beton architektoniczny we wnętrzach
6 Grudnia 2016
Domy z betonu kojarzą się jednoznacznie negatywnie – to przede wszystkim bloki, które wszystkie w poprzednim ustroju wyglądały tak samo szaro i brzydko. Jednak mimo tych skojarzeń nowoczesna architektura nie rezygnuje z tak interesującego surowca, jakim jest beton – ale używa go w inny sposób.

Szkło w nowoczesnej architekturze
2 Grudnia 2016
Elementy szklane w architekturze są bardzo ważne, ponieważ dzięki nim do wnętrza budynku dopływa światło i ciepło. Najczęściej szkło wykorzystywane jest w oknach, drzwiach, meblach czy przepierzeniach wewnętrznych budynku.

W ostatnim czasie modna staje się architektura szklana, która swobodnie korzysta z tego materiału i używa go nawet w konstrukcjach całych ścian. Na przykład w Warszawie kilka wybudowanych niedawno wieżowców zostało prawie w całości pokryte imponującymi...

Styl minimalistyczny we wnętrzach
30 Listopada 2016
Jednym z trendów silnie obecnych w ostatnim czasie w aranżacji wnętrz jest styl minimalistyczny, który pochodzi z Japonii. Jego główne elementy to odczucie przestronności i porządku we wnętrzu, harmonijność oraz brak widocznych ozdobników, niepotrzebnych detali i bibelotów.

Oryginalne rozwiązania cegła we wnętrzu
26 Listopada 2016
Cegła jest tradycyjnym materiałem stosowanym od wieków w budownictwie. W ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywa nie tylko na zewnątrz budynków – tu niektóre firmy deweloperskie wykorzystują dekoracyjną cegłę klinkierową, lecz również we wnętrzach mieszkań – tu znajduje zastosowanie jako oryginalna dekoracja ścian, obudowy kominka lub wyspy kuchennej. Pojawia się zarówno w aranżacjach loftów, jak i mieszkań urządzonych w stylu rustykalnym czy minimalistycznym. W jaki sposób wykonać taką dekorację oraz jakie zalety i wady mogą być z nią związane?

Drewno w mieszkaniu
7 Października 2016
Drewno jest materiałem wykorzystywanym często we wnętrzach i uważa się je za najbardziej przyjazny środowisku surowiec. Szczególnie lubią je osoby, które urządzają mieszkanie czy dom w ekologicznym stylu i szukają naturalnych materiałów wykończeniowych, ale pasuje również do aranżacji w bardziej klasycznym stylu.

W zgodzie z naturą kamień we wnętrzach
22 Września 2016
Już od jakiegoś czasu coraz więcej uwagi zwraca się na ekologię i powrót do natury w różnych aspektach naszego życia, w tym również w aranżacji wnętrz. Jednym z elementów, które wpisują się w ten ekologiczny trend, jest kamień naturalny, który może zostać wykorzystany w bardzo różny sposób w naszym mieszkaniu.

Balkon własny kawałek zieleni
8 Września 2016
Nie każdy z nas ma dom na wsi albo chociaż działkę, na której może sadzić ulubione rośliny i odpoczywać w kojącym otoczeniu przyrody. Jednak nic straconego, wystarczy nawet niewielki balkon w naszym mieszkaniu w bloku zagospodarować w odpowiedni sposób, aby stał się dla miejscem prawdziwego odpoczynku i regeneracji sił. Warto, abyśmy przemyśleli wcześniej jego aranżację i dopasowali do wielkości posiadanego przez nas balkonu czy tarasu.

Architektura zintegrowana z zielenią
31 Sierpnia 2016
​​Połączenie architektury z zielenią ma bardzo długą tradycję, ponieważ już w czasach starożytnych budowano ogrody tarasowe, które łączyły roślinność z elementami budowlanymi. Obecnie ten trend również staje się popularny, czego przykładem może być chociażby Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie ze wspaniałym ogrodem na dachu oraz żywymi pnączami we wnętrzu bryły budynku.

Ekologiczne budownictwo mieszkaniowe
18 Sierpnia 2016
​Świadomość ekologiczna w różnych dziedzinach naszego życia stale się powiększa. Coraz więcej osób kupuje ekologiczne sprzęty RTV, AGD czy samochody, a także stara się odżywiać i całe swoje życie prowadzić jak najbardziej w zgodzie ze środowiskiem, aby go niepotrzebnie nie niszczyć. 

Kupowanie własnego mieszkania od dewelopera
8 Sierpnia 2016
Większość osób po zakończeniu edukacji i rozpoczęciu pracy chciałaby się usamodzielnić i mieszkać we własnym mieszkaniu. Samodzielnego życia nie zapewnia im ani życie z rodzicami, ani wynajmowanie wraz z kilkoma innymi osobami. Dlatego w momencie ustabilizowania sytuacji finansowej przychodzi decyzja o zakupie własnego M. 

Shiraz Trio to nowoczesny kompleks 3 budynków sześciopiętrowych, zlokalizowany na warszawskich Bielanach
30 Maja 2015
Shiraz Trio to nowoczesny kompleks 3 budynków sześciopiętrowych, zlokalizowany na warszawskich Bielanach przy ul. Josepha Conrada 3. Ideą powstania projektu było stworzenie atrakcyjnego osiedla przyjaznego mieszkańcom i przyrodzie, miejsca będącego spełnieniem marzeń o własnym mieszkaniu. Szczególny nacisk położono na takie aspekty jak bezpieczeństwo, ekologia oraz komfort zamieszkiwania.

Bielany to obecnie jedna z najciekawszych części miasta, położona z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie doskonale skomunikowana z całą lewobrzeżną Warszawą. Silna pozycja Bielan na warszawskim rynku nieruchomości ma swoje odzwierciedlenie w przejawiającym się popycie na zakup mieszkań w tym regionie.


12

Deweloper z Warszawy – kontakt

 

Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję zakupu mieszkań deweloperskich na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu na warszawskich Bielanach. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania w Warszawie. Z miłą chęcią umówimy się na spotkanie celem zaprezentowania naszej oferty.