Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany

Balkon własny kawałek zieleni

8 Września 2016
Nie każdy z nas ma dom na wsi albo chociaż działkę, na której może sadzić ulubione rośliny i odpoczywać w kojącym otoczeniu przyrody. Jednak nic straconego, wystarczy nawet niewielki balkon w naszym mieszkaniu w bloku zagospodarować w odpowiedni sposób, aby stał się dla miejscem prawdziwego odpoczynku i regeneracji sił. Warto, abyśmy przemyśleli wcześniej jego aranżację i dopasowali do wielkości posiadanego przez nas balkonu czy tarasu.

Najważniejsze elementy, które powinniśmy sprawdzić, to poziom nasłonecznienia naszego balkonu, to, jak długo oświetla go słońce oraz czy jest narażony na silny wiatr. Od natężenia tych wszystkich czynników będzie zależał dobór roślin, tak aby miały odpowiednie warunki do wzrostu i rozwoju.

Nawet na małym balkonie możemy umieścić stolik wraz z jednym lub kilkoma krzesłami, aby w ciepłe dni móc cieszyć się poranną kawą czy po prostu zrelaksować wśród roślin. W takim przypadku, by skrzynki nie zajmowały zbyt dużo cennego miejsca, zawieszamy je po zewnętrznej stronie balustrady. Pamiętajmy tylko o odpowiednim ich zabezpieczeniu, by nie spadły przy podmuchach porywistego wiatru.
Jeśli nasz balkon ma wystarczająco dużo miejsca, to możemy ustawić na nim leżaki lub kanapy wyłożone poduszkami. W takim miejscu będziemy mogli się opalać, czytać książki, a nawet uciąć sobie krótką drzemkę w kojącym otoczeniu zieleni. Warto również zaopatrzyć się w parasol ogrodowy albo markizę, które ochronią nasz balkon od nadmiaru słońca i opadów deszczu.

Deweloper z Warszawy – kontakt

 

Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję zakupu mieszkań deweloperskich na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu na warszawskich Bielanach. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania w Warszawie. Z miłą chęcią umówimy się na spotkanie celem zaprezentowania naszej oferty.