Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany

Kupowanie własnego mieszkania od dewelopera

8 Sierpnia 2016
Większość osób po zakończeniu edukacji i rozpoczęciu pracy chciałaby się usamodzielnić i mieszkać we własnym mieszkaniu. Samodzielnego życia nie zapewnia im ani życie z rodzicami, ani wynajmowanie wraz z kilkoma innymi osobami. Dlatego w momencie ustabilizowania sytuacji finansowej przychodzi decyzja o zakupie własnego M.
Wielu kupujących wybiera nowe inwestycje mieszkaniowe, które są oferowane przez deweloperów. Jednak przed wyborem konkretnego mieszkania warto dobrze się zastanowić, by podjąć najlepszą decyzję i nie dać się zwieść atrakcyjnym folderom reklamowym.

Elementy, na które warto przede wszystkim zwrócić uwagę, to:

- Dokładne sprawdzenie inwestycji przed zakupem, zapoznanie się z poprzednimi realizacjami wykonanymi przez dewelopera i terminowością ich oddania do użytku.

- Sprawdzenie zapisów w księgach wieczystych i planów zagospodarowania przestrzeni wokół przyszłego mieszkania – da nam to pojęcie o tym, jak będzie wyglądała nasza najbliższa okolica za kilka lat i czy pięknego widoku za oknem nie zastąpią biurowce lub sklepy wielkopowierzchniowe.

- Dokładne porównanie ofert różnych deweloperów, aby wybrać tę najkorzystniejszą pod każdym względem. Jeśli mamy wątpliwości, skonsultujmy się z doradcą kredytowym, który ma większą wiedzę i będzie mógł bardziej obiektywnie porównać dostępne oferty.

Deweloper z Warszawy – kontakt

 

Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję zakupu mieszkań deweloperskich na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu na warszawskich Bielanach. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania w Warszawie. Z miłą chęcią umówimy się na spotkanie celem zaprezentowania naszej oferty.