Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Bielany

Shiraz Trio to nowoczesny kompleks 3 budynków sześciopiętrowych, zlokalizowany na warszawskich Bielanach

30 Maja 2015
Shiraz Trio to nowoczesny kompleks 3 budynków sześciopiętrowych, zlokalizowany na warszawskich Bielanach przy ul. Josepha Conrada 3. Ideą powstania projektu było stworzenie atrakcyjnego osiedla przyjaznego mieszkańcom i przyrodzie, miejsca będącego spełnieniem marzeń o własnym mieszkaniu. Szczególny nacisk położono na takie aspekty jak bezpieczeństwo, ekologia oraz komfort zamieszkiwania.

Bielany to obecnie jedna z najciekawszych części miasta, położona z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie doskonale skomunikowana z całą lewobrzeżną Warszawą. Silna pozycja Bielan na warszawskim rynku nieruchomości ma swoje odzwierciedlenie w przejawiającym się popycie na zakup mieszkań w tym regionie.

 

Deweloper z Warszawy – kontakt

 

Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję zakupu mieszkań deweloperskich na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu na warszawskich Bielanach. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania w Warszawie. Z miłą chęcią umówimy się na spotkanie celem zaprezentowania naszej oferty.